Polski   English   Germany   Czech Republik   Slovak Republik
Zapraszamy do naszych sklepów firmowych w Tomicach, Wadowicach, Zatorze, Kętach, Ja¶kowicach i Spytkowicach.
Nasza firma
Zakłady Mięsne Brado-2 S.A. jest firmą zajmującą się ubojem oraz konfekcjonowaniem drobiu. Zakład skupuje brojlery, kury rosołowe,
kury mięsne, indyczki do 10 kg żywej wagi.

W szeroko rozwiniętej ofercie handlowej można znaleźć elementy kurczaka, indyka, kury mięsnej oraz kury rosołowej. Firma Brado-2 oferuje świeży towar w szerokim asortymencie po bardzo atrakcyjnych cenach. Naszym klientom zapewniamy dowóz towaru na miejsce.Zakłady Mięsne Brado-2 S.A. w Tomicach powstały w roku 1995 na bazie państwowej firmy o nazwie ¦ląskie Zakłady Drobiarskie.
100% akcji spółki posiadają cztery osoby fizyczne. Lokalizacja zakładu znajduje się w Tomicach na działce o powierzchni 2,1565 ha.

W styczniu 2008 roku oddano do użytku nowy budynek ubojni, który spełnia wszelkie normy sanitarno-weterynaryjne pozwalające na eksport swoich towarów na rynki UE. W ubojni zainstalowano linię produkcyjną o wydajności 4000 szt/godz.

Firma położona jest na południu Polski w Gminie Tomice, granicząca z miastem Wadowice liczącym 20.000 mieszkańców. W stosunku do innych aglomeracji miejskich Tomice leżą 70 km od Katowic - stolicy Górnego ¦ląska, aglomeracji liczącej 4,7 mln mieszkańców oraz
50 km od Krakowa, miasta liczącego 757.000 mieszkańców, a także w odległości 50 km od Bielska-Białej liczącego 177.000 mieszkańców.